Naslovna Sport ŽRU ”Hajduk Veljko” u subotu domaćin rukometašicama iz Leskovca

ŽRU ”Hajduk Veljko” u subotu domaćin rukometašicama iz Leskovca

176
0

Negotinske rukometašice pokušaće da u trećem kolu Prve srpske lige Istok na domaćem terenu zabeleže prve poene u utakmici protiv „Dubočice“ iz Leskovca.

Nakon što su u prva dva kola platile danak neiskustva i mladosti, negotinske rukometašice će u subotu, 20. oktobra u Hali sportova dočekati „Dubočicu“ iz Leskovca.

U prošlom kolu naše mlade rukometašice su izgubile u Jagodini sa 23:17.  I ovaj duel je u neku ruku okaraskerisalo, pre svega, neiskustvo naših sportistkinja, ali su, za razliku od prvog meča i duela sa „Radanom“ iz Lebana, u drugom kolu naše mlade nade čak i povele na poluvremenu sa 10:11. Par sudijskih odluka i malo nesigurnosti preokrenulo je rezultat u drugom poluvremenu u korist domaćina.

Ovoga puta, u trećem kolu, na našem terenu Negotinke će pokušati da u duelu sa „Dubočicom“ osvoje svoje prve poene.

Utakmica se igra od 19 časova, a naše devojke očekuju i znatnu podršku publike, koja bi im, veruju, praktično i bila dodatni igrač na terenu.