U parku u Karađorđevoj ulici u Negotinu danas je palo drvo na obližnju klackalicu. Srećom, nema povređenih.
Stablo iz parka u Karađorđevoj ulici u neposrednoj blizini česme srušilo se danas oko 13 sati i 30 minuta i prava je sreća da niko od prisutnih nije povređen.
Dotrajalo stablo prelomilo se tik iznad korena, preprečilo se preko staze, koju je delom i podiglo i palo na obližnju klackalicu, zaklonivši deo igrališnog mobilijara koji odavno vapi za obnovom.
Prilikom pada teških grana na klackalicu, srećom niko nije povređen, iako je u to vreme u parku bilo ljudi pored česme.
Stanari tog dela grada kažu da se park odavno i ne koristi za igru najmlađih jer postojeće sprave nisu bezbedne. Uz to u parku nesavesti bacaju smeće, pa je deo parka i potencijalno žarište zaraze.
Stanari ističu i da su pojedina stabla u parku odavno za sečenje što zbog obolevanja što zbog starosti i da je potrebno da se deo zelene površine dodatno obnovi novim stablima otpornim na bolesti.