Naslovna Sport Srpska liga Istok: Poraz “Hajduk Veljka”

Srpska liga Istok: Poraz “Hajduk Veljka”

260
0

U 26. kolu Srpske lige Istok fudbaleri “Hajduk Veljka” poraženi su na svom terenu od pirotskog “Radničkog”.

Nakon dve vezane pobede, negotinski fudbaleri su u duelu sa “Radničkim” iz Pirota, koji je trenutno na četvrtom mestu tabele, poraženi su sa 2:1, poluvreme 0:0. Oba tima su, čini se, prikazala ujednačenu igru, ali su gosti bili motivisaniji.

“Radnički” je 58. minutu golom Mitra Radivojevića poveo sa 1:0, ali je na 1:1 u 84. minutu izjednačio Aleksandar Trajković.  U poposlednjoj minuti utakmice Radivojević je još jednom bio uspešan i doneo svom timu nove bodove.

“Hajduk Veljko” trenutno sa 27 bodova zauzima 12. mesto i ima dva boda više od ekipe Meševa koja je pobedom od 3:0 nad GFK Jagodinom napredovala na tabeli. Na začelju su “Rembas” iz Resavice sa 24 boda i i leskovačka “Sloga” sa svega šest bodova.

U narednom kolu negotinski srpskoligaš 15. maja igra ponovo na svom terenu i dočekuje Meševo.

Knjaževački “Timočanin” je u ovom kolu poražen od leskovačke “Dubočice” sa 2:1, a u narednom je slobodan. Trenutno su peti na tabeli sa 38 bodova, pet manje od “Radničkog”. Prve tri pozicije zauzimaju i dalje kruševački “Trajal” sa 58 bodova, “Budućnost” iz Popovca sa 48 i “Radnički” iz Svilajnca sa 44 boda.