Naslovna Sport Počinje Novogodišnji turnir u malom fudbalu

Počinje Novogodišnji turnir u malom fudbalu

845
0

Sportski savez opštine Negotin u saradnji sa lokalnom samoupravom  organizuje tradicionalni Novogodišnji turnir u malom fudbalu.

Novogodišnji turnir u malom fudbalu okupio je 30 ekipa koji će se počev od danas nadmetati za titulu najbolje u čak četiri kategorije, seniorskoj, kadetskoj (2005. godište i mlađi), pionirskoj (2007. i mlađi) i kategoriji mlađih pionira za fudbalere rođene 2009. i mlađe. Najviše je učesnika u seniorskoj kategoriji – 16 ekipa, a u svim ostalim su po četiri.

Prvoplasirana ekipa u seniorskoj konkurenciji uz titulu pobednika poneće i novčanu nagradu u visini od 80.000 dinara, u kadetskoj je nagradni fond za pobednika 30.000 dinara, a u pionirskoj i konkurenciji mlađih pionira 20.000 dinara.

Nagrade su obezbeđene i za drugoplasiranu i trećeplasiranu ekipu i kreću se u zavisnosti od kategorije od  10.000 do 40.000 dinara za drugo mesto i od 4.000 do 10.000 dinara za treće.

Novogodišnji turnir u malom fudbalu počinje danas u Hali sportova od 13 časova odigravanjem prvih utakmica u konkurenciji mlađih pionira.

Raspored utakmica za SUBOTU, 11. decembar

MLAĐI PIONIRI

  • 13:00  Kafe “Freš” – RS Turist Zaječar
  • 13:30  Soкolići  – Alualeкsandar Zaječar

PIONIRI

  • 14:00 Kozmetički salon “Ema” – Taksisti
  • 14:30 Auto škola “Braća Milovanović” – Terminatori

MLAĐI PIONIRI

  • 15:00 RS Turist Zaječar – Alualeкsandar Zaječar
  • 15:30 Kafe “Freš” – Aleksandrović marketi

PIONIRI

  • 16:00 Kozmetički salon “Ema” –  Auto škola “Braća Milovanović”
  • 16:30 Taksisti – Terminatori

КADETI

  • 17:00 Srdija Kuća hrane – “Čokoj”
  • 17:30  019 – „Sani“

SENIORI – B GRUPA

  • 18:00 Auto šкola „Profesionalac“ – Sani boje
  • 18:30 TP Milenijum – Pekara “Gaga”

SENIORI –  A GRUPA

  • 19:00 Auto šкola „Raкić“ Zaječar – Prolaznici
  • 19:30 202 Šon Pen, Pekara “Mrki” i Zlatara “Radosavljević” – MS Group

SENIORI  – C GRUPA

  • 20:00 Lepi Brams – Maкao Junajted
  • 20:30 Ordinacija Babović – Eliкsir Prahovo

SENIORI – B GRUPA

  • 21:00 Pekara “Gaga” – Sani boje
  • 21:30 TP “ Milenijum” –  Auto šкola „Profesionalac“

SENIORI – A GRUPA

22:00 Auto škola “Rakić” Zaječar – 202 Šon Pen, Pekara “Mrki” i Zlatara “Radosavljević”