Naslovna Sport Play off Međuopštinske lige: U finalu OFK Tamnič i “Mladost” Karbulovo

Play off Međuopštinske lige: U finalu OFK Tamnič i “Mladost” Karbulovo

587
0

Odigrane su revanš utakmice play off-a Međuopštinske fudbalske lige Negotin – Bor. U finalu fudbaleri OFK Tamniča i “Mladosti” iz Karbulova.

OFK Tamnič

Fudbaleri OFK Tamniča sa 2:1, poluvreme 1:0, savladali su ekipu Krivelja u revanš utakmici play off-a Međuopštinske fudbalske lige Negotin – Bor. Golove za OFK Tamnič postigli su Darko Banković i David Petrović.

U drugoj utakmici “Mladost” iz Karbulova bila je uspešnija od šarkamenskog FK “Vrelo” pobedivši ih sa 4:0, poluvreme 3:0. U listu strelaca dvaput se upisao Željko Ćirić, a po jednom Boban Mihajlović i Boban Stanojević. Kako je u prvom meču ekipa “Vrela” slavila sa 5:1, a u drugom je sa nova četiri gola izjednačila “Mladost” igrali su se penali, u kojima je ekipa iz Karbulova bila uspešnija sa 6:5 izborivši se za finalni meč.

Međuopštinske lige između OFK Tamniča” i FK “Mladost”  igraće se  19. juna na gradskom stadionu u Negotinu sa početkom u 18 sati.