Naslovna Sport U sedmom kolu Zone Istok slavili fudbaleri „Hajduk Veljka“ i „Branika“

U sedmom kolu Zone Istok slavili fudbaleri „Hajduk Veljka“ i „Branika“

308
0

Ovog vikenda odigrane su utakmice sedmog kola Zone Istok u kojima su oba naša predstavnika zabeležila pobede.

“Hajduk Veljko” bio je ubedljiv protiv ekipe “Senjaka” u Pirotu koje su dobili sa 2:1, poluvreme 1:0. Golove za naš tim postigli su Marko Milošević u 35. minutu i Aca Manić u 50.

Bila je to i peta uzastopna pobeda negotinskog tima, koji nakon sedam kola u Zoni Istok sa 17 bodova i dalje deli prvo mesto sa pirotskim “Tanaskom Rajićem” koji ima pobedu manje, ali bolju gol razliku.

I ekipa „Branika“ iz Štubika slavila je u duelu sa „Lužnicom“ iz Babušnice sa 1:0, poluvreme 0:0. Gol Bore Davidovića prekinuo jeseriju poraza štubičkog tima, koji je od početka takmičenja pobedio u prvom i sada sedmom kolu.

Oba negotinska predstavnika će naredno kolo igrati u nedelju 4. oktobra. „Hajduk Veljka“ u Babušnici čeka „Lužnica“, a „Branik“ će ponovo biti domačin, s tim što će ugostiti „Bor 1919“, šestoplasiranog na tabeli.

Ovog vikenda su i kadeti „Hajduk Veljka“ ugostili „Trajal” iz Kruševca, prvaka Kadetske lige i odigrali nerešeno 1:1, oba pogotka postignuta iz kaznenog udarca.

Pioniri i mlađi pioniri „Hajduk Veljka“ dobili su svoje utakmice u Ligi Zaječarskog i Borskog okruga službenim rezultatom, jer im protivnik, ekipa “Rtnja” u obe selekcije, nije došla na zakazane duele.