Naslovna Sport Pet pobeda negotinskih košarkaša ovog vikenda

Pet pobeda negotinskih košarkaša ovog vikenda

332
0

Negotinski košarkaški klub ostvario je ovog vikenda stopostotni učinak, pobedivši u svih pet utakmica.

Pionirska selekcija KK „Hajduk Veljko“

Pionirke Košarkaškog kluba “Hajduk Veljko” slavile su ovog vikenda na gostovanju u Surdulici sa 58:36, po četvrtinama 25:9, 14:4, 15:12 i 4:11.

Juniori su, takođe, na gostovanju u Knjaževcu bili bolji od “Lede” koju su pobedili sa 83:47, po četvrtinama 23:10, 20:9, 22:9 i 18:18.

Pobedu su zabeležile i seniorke na svom terenu protiv ekipe iz Smedereva i to rezultatom 64:46 (13:10, 24:9, 13:13, 15:14).

Pioniri KK “Hajduk Veljko” su bili uspešniji od vršnjaka iz “Zlatare” Majdanpek koju su porazili sa 87:28 (23:16, 19:3, 15:7, 30:2), dok su mlađi pioniri bili bolji od boljevačkog “Rtnja” slaveći na kraju sa 47:23 (19:6, 3:6, 15:2, 10:9).

Pred negotinskim KK “Hajduk Veljko” je još jedna bogata košarkaška nedelja, seniorke putuju u Paraćin, kadetkinje u utorak putuju u Srbobran da bi u subotu dočekale Čačanke, pionirke su slobodne, mlađe pionirke gostuju u Zaječaru, juniori dočekuju Sokobanju u zaostaloj utakmici, mlađi pioniri “Rudar”, dok pioniri gostuju ekipi “RTB Bor”.