Naslovna Sport Opštinska liga: Pobede Vidrovca  i “Mladosti”

Opštinska liga: Pobede Vidrovca  i “Mladosti”

511
0

Danas su odigrane utakmice devetog kola Opštinske lige Negotin. Pobede slavili FK Vidrovac i „Mladost“ iz Karbulova.

FK Vidrovac

Fudbaleri Vidrovca savladali su danas ekipu Radujevca sa 3:1. Za domaći tim u listu strelaca jednom se upisao Miljan Pavlović, a dva puta Bogdan  Miladinović. Strelac jedinog gola za FK Radujevac b io je Željko Micić.

“Mladost” je u Karbulovu savladala sa 2:0 ekipu “Vrela” iz Šarkamena zahvaljujući Goranu Stanisavljeviću koji je već u četvrtom minutu poveo sa 1:0 i Nikoli Mitroviću koji je u 20. minutu rešio utakmicu sa konačnih 2:0.

Naredno, 10. kolo igraće se 12. maja, a tom prilikom će u Šarkamenu od 11 sati “Vrelo” ugostiti FK Vidrovac, a Radujevac od 17 sati OFK Sikole, koje je zajedno sa ekipom Tamniča bilo slobodno u ovom kolu.