Naslovna Sport Opštinska liga Negotin: Poslednje kolo u nedelju 9. juna

Opštinska liga Negotin: Poslednje kolo u nedelju 9. juna

1043
0

Fudbaleri „Mladosti“ iz Karbulova zabeležili još jednu pobedu u pretposlednjem kolu Opštinske lige Negotin. Sikole i Tamnič podelili bodove.

FK „Mladost“ Karbulovo

Fudbaleri „Mladosti“, lideri na tabeli Opštinske lige Negotin, savladali su u 14. kolu u gostima ekipu Vidrovca. Tim iz Karbulova slavio je u gostima sa 5:0. Golove za „Mladost“ postigli su Aleksandar Nedeljković u 20. minutu, Bojan Pršo u 25. i 65. kao i Miloš Sokolović u 34. i 42. minutu.

U duelu OFK Sikola i Tamniča nije bilo pobednika jer su oba tima dala po dva gola. Najefikasniji za domaćina bili su Stefan Mitić u 39. i Dejan Stojanovski u 43. minutu, a za goste iz Tamniča Andrej Valjanović koji se dvaput upisao u listu strelaca u 15. i 75. minutu.

Poslednje kolo Opštinske lige Negotin igra se u nedelju, 9. juna. Tim iz Karbulova će, tom prilikom, ugostiti OFK Sikole, dok će OFK Tamnič biti domaćin Radujevcu. FK Vidrovac i šarkamensko „Vrelo“  su završili sezonu.

Obe utakmice se igraju od 17 sati i 30 minuta.