Naslovna Sport Opštinska liga Negotin: Pobede „Mladosti“ i Sikola

Opštinska liga Negotin: Pobede „Mladosti“ i Sikola

179
0

U nedelju su odigrane utakmice 11. kola Opštinske lige Negotin. Bodove uknjižili OFK Sikole i „Mladost“ iz Karbulova. U ovom kolu bili su slobodni fudbaleri Radujevca i Vidrovca.

FK „Mladost“ Karbulovo

Fudbaleri „Mladosti“ savladali su u Karbulovu sa 3:1 ekipu OFK Tamnič. Golove za domaći tim postigli su Aleksandar Nedeljković u 16. minutu, Vladan Milošević u 22. i Bojan Pršo u 49. Strelac jedinog gola za OFK Tamnič bio je Andrej Valjanović u 47. minutu.

OFK Sikole je sa 6:2 pobedilo šarkamenski FK „Vrelo“. Domaćin je poveo u trećem minutu golom Dejana Stojanovskog, da bi u 11. na 2:0 poveo Dejan Milanović, a na 3:0 Dejan Rašković osam minuta kasnije.

Velibor Kostić uspeo je da smanji razliku na 3:1 u 33. minutu, ali je tri minuta kasnije Damir Banković poveo sa 4:1.

Zahvaljujući autogolu gostiju Sikole je u 47. minutu vodilo sa 5:1, a od 60. golom Denisa Ruškića sa 6:1. Na konačnih 6:2 uspostavio je Ivan Zdravković u 65. minutu.

U narednom, 12. kolu u nedelju 26. maja  od 11 sati igraju “Vrelo” i Radujevac, a od 17.30 sati OFK Tamnič i Vidrovac. Slobodni su “Mladost” i OFK Sikole.