Naslovna Društvo Obaveštenje o radovima na elektroenergetskoj mreži za 20. februar

Obaveštenje o radovima na elektroenergetskoj mreži za 20. februar

1148
0

Ekipe negotinske Elektrodistribucije u četvrtak, 20. februara nastavljaju sa radovima na rekonstrukciji distributivne mreže.

Ilustracija, pixabay.com

Ogranak Elektrodistribucija Negotin izvodiće u četvrtak, 20. februara radove na zameni stubova  elektroenergetske mreže radi unapređenja  kvaliteta napajanja električnom energijom.

Zbog toga će od 8 do 10 časova bez električne energije biti naselja koje se napaja sa trafostanica Vančina česma i Vražja bara, a od 10 do 15 časova naselje koje se napaja sa Trafostanice Fekalna 2.

“Tokom trajanja radova molimo korisnike da isključe svoje uređaje sa mreže i da ih ponovo uključe po obnavljanju snabdevanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova, radovi će biti odloženi za drugi termin, o čemu će korisnici biti na vreme obavešteni”, navode u Elektrodistribuciji.