Naslovna Sport Novogodišnji turnir u malom fudbalu: Rezultati i raspored utakmica za 12. decembar

Novogodišnji turnir u malom fudbalu: Rezultati i raspored utakmica za 12. decembar

947
0

U negotinskoj Hali sportova i danas se igraju mečevi Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu u organizaciji Sportskog saveza opštine Negotin.

Detalj sa ranijih turnira

U negotinskoj Hali sportova odigravanjem prvih utakmica počeo je tradicionalni Novogodišnji turnir u malom fudbalu koji je okupio brojne ekipe. Ove godine je najviše interesovanje vladalo u kategoriji seniora u kojoj se takmiči 16 timova.

U kategoriji mlađih pionira RS Turist iz Zaječara savladao je u prvoj utakmici ekipu Kafea „Fleš“ sa 1:0, dok su Sokolići i Alualeksandar Zaječar igrali nerešeno 1:1. U drugoj utakmici RS Turist bio je uspešniji od svojih sugrađana, ekipe Alualeksandar koju su pobedili sa 2:0. I Kafe „Fleš“ je sa 2:0 savladao ekipu Aleksandrović marketa.

U pionirskoj selekciji Kozmetički salon „Ema“ je u prvoj utakmici pobedio Taksiste sa 2:0, dok su u drugoj igrali nerešeno, 1:1 sa Auto školom „Braća Milovanović“, koji su u prvom meču sa 3:1 pobedili Terminatore. Pobedu nad Terminatorima zabeležili su i Taksisti i to sa 1:0.

Kod kadeta ekipa Čokoj savladala je Kuću hrane „Srdija“ sa 5:0, a Sani ekipu 019 sa 8:0.

U seniorskoj konkurenciji postignuti su sledeći rezultati:

  • Auto šкola „Profesionalac“ – Sani boje 1:3
  • TP Milenijum – Pekara “Gaga” 3:1
  • Auto šкola „Raкić“ Zaječar – Prolaznici 1:3
  • 202 Šon Pen, Pekara “Mrki” i Zlatara “Radosavljević” – MS Group 2:1
  • Lepi Brams – Maкao Junajted 8:0
  • Ordinacija Babović – Eliкsir Prahovo 0:0
  • Pekara “Gaga” – Sani boje1:3
  • Auto škola “Rakić” Zaječar – 202 Šon Pen, Pekara “Mrki” i Zlatara “Radosavljević” 1:0

Raspored utakmica za NEDELJU, 12. decembar

MLAĐI PIONIRI

  • 14:00 Aleksandrović marketi – RS Turist Zaječar
  • 14:30 Soкolići  – Kafe “Freš”

PIONIRI

  • 15:00 Terminatori – Kozmetički salon “Eva”

КADETI

  • 15:30 “Čokoj” – “Sani”

MLAĐI PIONIRI

  • 16:00 RS Turist Zaječar – Sokolovi

PIONIRI

  • 16:30 Auto škola “Braća Milovanović” – Taksisti

КADETI

  • 17:00 019 – “Čokoj”

SENIORI – D GRUPA

  • 17:30 Uljarica nova – “ABM” Servis
  • 18:00 Dominikano 019 – Aleksandrović

SENIORI – C GRUPA

  • 18:30 Makao Junajted – Elixir Prahovo
  • 19:00 Lepi Brams – Ordinacija “Babović”

SENIORI – A GRUPA

  • 19:30 202 Šon Pen, Pekara “Mrki” i Zlatara “Radosavljević” – Prolaznici

SENIORI – D GRUPA

  • 20:00 “ABM” Servis – Aleksandrović
  • 20:30 Uljarica nova – Dominikano 019