Naslovna Sport Negotinski rukometaši ubedljivi protiv “Zlatara“

Negotinski rukometaši ubedljivi protiv “Zlatara“

287
0

Rukometaši „Hajduk Veljka“ savladali su na svom terenu ekipu „Zlatara“ iz Nove Varoši sa 30:21, poluvreme 12:11 i ovu polusezonu, koja se prekida do proleća zbog epidemije virusa korona, završili na prvom mestu.

U devetom kolu Super B lige Istok-Zapad negotinski rukometaši su na svom terenu ugostili novovaroški „Zlatar“. Gosti su u prvim minutima pokušali da diktiraju tempo, ali su ih Negotinci od 11 minuta utakmice nadjačali i nastavili vode do finalnih 30:21.

Najefikasniji u našim redovima bio je kapiten Aleksandar Kerić, ujedno i igrač utakmice sa devet golova, koliko je zabeležio i Stefan Andrijević. Od gostiju su se istakli Aleksandar Babić sa osam i Nemanja Bojanović sa sedam pogodaka.

Ovim kolom je ujedno i završen jesenji deo šampionata, budući da se zbog pogoršanja epidemiološke situacije u zemlji, poslednja dva kola odlažu za proleće.

Naš tim je pobedom nad „Zlatarom“ sa 16 bodova ubedljivo prvi ispred „Mokre Gore“ iz Zubinog Potoka i Kuršumlije koje imaju i zaostale utakmice.