Naslovna Sport Negotinski rukometaši nerešeno protiv Jagodine

Negotinski rukometaši nerešeno protiv Jagodine

155
0

Muški rukometni klub „Hajduk Veljko“ u nedelju je na svom terenu igrao nerešeno 28:28 protiv ekipe „Jagodina“ iz Jagodine.

Iako je na poluvremenu pri rezultatu 14:10 izgledalo da će „Hajduk Veljko“, koji je imao i prednost tokom čitave utakmice, zabeležiti četvrtu pobedu u nizu u ovom  delu prvenstva, ekipa „Jagodine“ je serijom od sedam uzastopnih poena, u poslednjem minutu stigla do nerešenog rezultata.

Najefikasniji strelac u redovima Jagodinaca bio je Aleksandar Stanojević sa devet postignutih golova, dok su u ekipi domaćina najuspešniji bili Stefan Andrijević i Pavle Cvijetić sa po pet golova.

Za igrača utakmice proglašen je Jovan Radisavljević iz RK „Jagodina“.

Posle osam odigranih kola, negotinski rukometaši nalaze se na četvrtom mestu tabele Super B rukometne lige Istok – Zapad sa 10 bodova, koliko ima i ekipa „Vlasotince“. Dva boda više ima ekipa „Priboja“, a na vrhu tabele sa po 16 poena su ekipe „Vranje 1957“ i „Topličanin“ iz Prokuplja.

U narednom kolu, ekipa „Hajduk Veljka“ izlazi na megdan „Topličaninu“, trenutno prvoplasiranoj  ekipi na tabeli. Utakmica se igra u subotu 20. novembra od 18 sati u Prokuplju.