211
0

U organizaciji Međuokružnog odbojkaškog saveza Zaječar i ove sezone biće odigrana liga mini odbojke “Mosić”.

Detalj sa prošlogodišnjeg turnira u Negotinu

Negotinske odbojkašice, članice OK “Hajduk Veljko”, selekcija 2011. i mlađe učestvovaće na  ovogodišnjem turniru “Mosić”, čiji je cilj popularizacija odbojke.

Na turniru će snage do 3. jula, pored negotinskih devojčica, odmeriti i zaječarski timovi “Timok” i Zaječar, borski “Viner” i “Volejbor – Tim”, “Ozren” iz Sokobanje, kao i ekipe iz Knjaževca i Majdanpeka, dok je učešće na turnirima u Sokobanji i Knjaževcu prijavio i OK 037 iz Kruševca.

“Svaka utakmica će se igrati u dva dobijena seta do 21. Pri rezultatu 1:1 igra se treći odlučujući set do 15. Dozvoljen je donji servis. Po setu su dozvoljene četiri zamene igrača i po jedan tajm- aut”,  pravila su ”Mosića”.

Prvi turnir biće održan u Sokobanji 4. i 5. juna, a naredni 11. i 12. juna u Zaječaru. Majdanpek je domaćin 18. i 19. juna, Bor 25. i 26. juna, a Knjaževac 29. i 30. juna. Završni turnir biće održan u Negotinu 2. i 3. jula.

Organizator “Mosića” je Međuokružni odbojkaški savez Zaječar.