Naslovna Sport “Hajduk Veljku” bodovi u Pirotu protiv „Tanaska Rajića“

“Hajduk Veljku” bodovi u Pirotu protiv „Tanaska Rajića“

385
0

U 17. kolu Zone Istok fudbaleri „Hajduk Veljka“ savladali su u Pirotu prvoplasiranu ekipu „Tanasko Rajić“, dok je „Branik“ u Štubiku poražen sa 3:0 od pirotskog „Jedinstva“.

Fudbaleri „Hajduk Veljka“ savladali su na pomoćnom terenu pirotskog stadiona ekipu „Tanasko Rajić“ sa 1:0, poluvreme 0:0. Jedini pogodak za negotinski tim tabeležio je Denis Đorđević u 54. minuti utakmice i to iz kaznenog udarca.

O tome kakvog je intenziteta bila utakmica više nego jasno govori i činjenica da je sudijski trojac, predvođen Mladenom Veselinovićem iz Knjaževca podelio čak 10 žutih i dva crvena kartona i to igraču domaćeg tima Stefanu Ćiriću i Nikoli Nikoliću, fudbaleru „Hajduk Veljka“.

Fudbaleri „Branika“ dočekali su u Štubiku pirotsko „Jedinstvo“  koji su ih savladali sa 3:0, poluvreme 2:0.

„Hajduk Veljko“ i „Tanasko Rajić“ ponovo dele prvo mesto sa 39 bodova, dok je FK „Bor 1919“ trećeplasirani sa dva boda manje. „Branik“ je na 13. mestu sa 13 bodova.

U narednom kolu fudbaleri „Branika“ će u subotu, 20. marta gostovati u Kladovu ekipi „Brodoremonta“, dok je „Hajduk Veljko“ u nedelju 21. marta domaćin kladovskom „Đerdapu“. Obe utakmice igraju se od 15 časova.