Naslovna Sport “Hajduk Veljko” savladao “Lužnicu” sa 9:0

“Hajduk Veljko” savladao “Lužnicu” sa 9:0

378
0

U 23. kolu Zone Istok fudbaleri „Hajduk Veljka“ porazili su „Lužnicu“ iz Babušnice sa čak 9:0, poluvreme 3:0.

Nakon što su u 22. kolu prošle srede porazili pirotski „Senjak“ sa 3:1, poluvreme 3:0, golovima Vladana Nikolića i Nikole Đorđevića, negotinski fudbaleri su ovog vikenda zatresli mrežu „Lužnice“ iz Babušnice čak devet puta.

Izabranici Bratislava Ninića i Saše Rajkovića rešeni da uđu u viši rang i dalje drže prvu poziciju sa 57 bodova, sedam više nego što ima drugoplasirani Bor 1919, koji doduše ima utakmicu manje,  i čak devet više od trećeplasiranog FK „Tanasko Rajić“ iz Pirota.

„Hajduk Veljko“ je ovog vikenda u duelu sa „Lužnicom“ pružio zanimljiv meč u kojem je protivnike deklasirao sa 9:0, poluvreme 3:0, ne pružajući im šansu za bilo kakav kontranapad i eventualno drugačiji rezultat.

Najviše se u redovima „hajduka“ istakao Damir Ramadani koji je u naš tim stigao iz zaječarskih „Kablova“. Damir je na ovoj utakmici postigao čak četiri gola, od kojih tri u drugom poluvremenu i u razmaku od samo 12 minuta.

U listu strelaca upisali su se i Vladan Nikolić sa dva gola, a Nikola Prvulović i Aleksa Vujadinović sa po jednim.

Naš drugi predstavnik u Zoni Istok, FK „Branik“ iz Štubika poražen je od ekipe Bor 1919 sa 6:0, a prošle srede od „Lužnice“ sa 5:0, pa je sada poslednji na tabeli sa 13 bodova.

U narednom, 24. kolu „Branik“ će na svom terenu u nedelju 25. aprila ugostiti ekipu „Tanasko – Rajić“ , dok će „Hajduk Veljko“ u borskoj Slatini igrati sa tamošnjim OFK Slatina. Obe utakmice se igraju od 16 sati i 30 minuta.