Naslovna Sport Uspešan nastup negotinskih gimnastičarki na republičkoj smotri

Uspešan nastup negotinskih gimnastičarki na republičkoj smotri

560
0

Negotinske gimnazijalke okitile su se bronzanom medaljom na republičkoj smotri gimnastičarki. Dobar nastup i devojčica iz Osnovne škole “ Branko Radičević”.

Na republičkom takmičenju u ženskoj gimnastici u Novom Sadu, našu opštinu predstavljalo je osam takmičarki.

U kategoriji omladinki, negotinske gimnazijalke Kaja Lučić, Anamarija Živković i Kristina Stanisavljević, pod mentorskim vođstvom Vladimira Lazića, osvojile su bronzanu medalju.

Anamarija Živković je u pojedinačnoj konkurenciji, među 36 srednjoškolki iz Srbije, osvojila šesto mesto.

Najmlađe gimnastičarke, učenice Osnovne škole “Branko Radičević”, pod vođstvom mentora Ane Ranđelović: Nađa Milivojević, Sara Prso, Teodora Trokanović i Lana Đorđević,  u ukupnom plasmanu zauzele su četvrto mesto.

U pojedinačnoj konkurenciji, u konkurenciji 38 takmičarki, učenica ove škole Marta Đurković zauzela je 16. mesto.