Naslovna Sport U 11. kolu Zone Istok nova pobeda „Hajduk Veljka“

U 11. kolu Zone Istok nova pobeda „Hajduk Veljka“

247
0

U 11. kolu Zone Istok negotinski „Hajduk Veljko“ je na svom terenu savladao ekipu kladovskog „Brodoremonta“, dok je „Branik“ poražen u gostima.

FK „Hajduk Veljko“ u 11. kolu Zone Istok savladao je na svom terenu ekipu „Brodoremonta“ iz Kladova sa 5:1, poluvreme 1:1.

Negotinski tim, trenutno prvi na tabeli sa 26 bodova, poveo je u desetom minutu igre sa 1:0 golom Ivana Davidovića, da bi gosti u 20. minutu pogotkom Novice Modoranovića izjednačili na 1:1.

Davidović je u ovoj utakmici u potpunosti dominirao upisavši se čak četiri puta u listu strelaca. Na 2:1 za „Hajduk Veljka“ u drugom poluvremenu poveo je Dušan Mijajlović, a zatim je Ivan Davidović  postigao još tri gola do konačnih 5:1 za negotinskog zonaša.

Štubički „Branik“ je u 11. kolu Zone Istok poražen u Beloj Palanci od „Rajka Mitića“ sa 3:1.

U narednom kolu „Branik“ će u nedelju, 1. novembra od 13 sati i 30 minuta dočekati ekipu „Polom“ iz Leskova, dok će „Hajduk Veljko“ u subotu 31. oktobra putovati u Dimitrovgrad na duel „Balkanskom“.