Naslovna Sport Tempo radio, Zaječarci Đokić 202 plus i Lepi 202 pobednici Novogodišnjeg...

Tempo radio, Zaječarci Đokić 202 plus i Lepi 202 pobednici Novogodišnjeg turnira u malom fudbalu

287
0

U organizaciji Sportskog saveza opštine Negotin održan je još jedan uspešan Novogodišnji turnir u malom fudbalu, koji je okupio veliki broj ekipa.

U kategoriji pionira titulom prvaka okitila se ekipa Tempo radija, koja je u finalu savladala ekipu FK “Hajduk Veljka“ sa 2:0.

Treće mesto pripalo je ekipi Stop-Pit koja je u utakmici za bronzu sa čak 7:0 bila uspešnija od DOO „Aleksov komerc“ – Tehnički pregled „Mitke“.

U kategoriji kadeta ekipa Zaječarci Đokić 202 plus osvojila je prvo mesto, nakon što je u finalnoj utakmici savladala ekipu Sani sa 2:1. Treće mesto pripalo je ekipi Tempo radija koja je sa  3:2 pobedila Bucino dućanče.

U najbrojnijoj grupi, seniorskoj, na pobedničko postolje popela se ekipa Lepi 202 koja je sa 2:1 pobedila Agromehaniku.

Benfika je u utakmici za treće mesto igrala nerešeno 2:2 protiv ekipe Life Royal i pobedila, nakon izvođenja penala, pobedila sa 7:6 i osvojila odličje.

Treća je ekipa Lepi 202, koja je u utakmici za ovo odličje uspela da sa 2:1 pobedi Agromehaniku.

Pobednicima su pripale novčane nagrade u visini od 70.000 dinara za seniore, 30.000 za kadete i 20.000 za pionire, kao i pobednički pehari.

Novčane nagrade u visini od 30.000 i 10.000 dinara pripale su i drugoplasiranima, kao i 10.000, 6.000 i 4.000 dinara za treće mesto u kategoriji seniora, kadeta i pionira.