Naslovna Sport Košarka: Pobede na domaćem terenu

Košarka: Pobede na domaćem terenu

166
0

Košarkaši „Hajduk Veljka“ u okviru 11. kola druge muške regionalne lige Istok savladali su na domaćem terenu  ekipu „Đerdapa“ iz Kladova sa  89:52, po četvrtinama (23:15,19:06,25:14,22:17).

Pobedom nad “Đerdapom” negotinski “Hajduk Veljko” ostao je na trećem mestu na tabeli i do samog kraja takmičenja biće u borbi za vrh.

Ono što raduje, više od pobede, je minutaža i dobro izdanje naših najmlađih igrača Škundrića, Čečulovića, Grozdanovića, Paovića i Cvetkovića, koji su 2001. godište i na koje se ozbiljno računa u budućnosti.

U uvertiri ovog meča odigrana je utakmica prvog kola Ženske kvalitetne lige Istok/Jug za pionirke 2004/05. godište u kojoj su se sastale naše košarkašice i niški “Student”.

Hajdučice su bile bolje i slavile su rezultatom 67:47, po četvrtinama (25:09,16:12,18:11,08:15).

Najefikasnije u redovima naše ekipe bile su kapiten MilenaTrailović sa 28 poena, Jelena Ćirković sa 18 i Teodora Trkulja sa 12 poena.

U narednom kolu seniori i pionirke gostuju u Zaječaru i Pirotu, dok će na domaćem terenu seniorke ugostiti odlični kragujevački “Radnički”.