Naslovna Sport Berićetan vikend za “Hajduke”

Berićetan vikend za “Hajduke”

468
0

Negotinski “Hajduk Veljko” savladao je juče u Kladovu ekipu “Đerdapa” sa 2:0. Ovog vikenda startovale i lige mlađih kategorija.

Fudbaleri „Hajduk Veljka“ i kladovskog „Đerdapa“, selekcija mlađih pionira; Foto: Aleksandra Oprijanović

Na gradskom stadionu u Negotinu danas je počelo prvenstvo za mlađe kategorije. U prvom kolu Lige Zaječarskog i Borskog okruga domaći tim je u svim selekcijama igrao sa kladovskim “Đerdapom” i u svim utakmicama slavio sa visokom gol razlikom.

Tako su mlađi pioniri vršnjake “Đerdapa” pobedili sa čak 13:0, pioniri sa 9:0, a petlići sa 8:1.

Naši kadeti “Hajduk Veljka” ugostili su juče fudbalere Kušiljeva  i pobedili sa 2:0.

FK „Hajduk Veljko“

I seniori su u jučerašnjem duelu u Kladovu bili uspešniji od “Đerdapa” savladavši ih sa 2:0. “Hajduk Veljko” je u trećem kolu Zone Istok na stadionu na Fetislamu sa 1:0 poveo golom Mladena Radojevića u 41 minutu.

Domaćin je propustio priliku da izjednači u 53. minuti iz kaznenog udarca, ali Nemanja Jovanović nije pa je u pet minuta kasnije, iz penala, doveo “Hajduk Veljka” do pobede od 2:0 i nova tri boda.